Zarezerwuj teraz !

Zapraszamy na wycieczki do najpiękniejszych polskich miast. Zwiedzanie z doświadczonym przewodnikiem pozwoli nam odkryć najważniejsze zakątki miasta oraz zabytki, często należące do Światowego Dziedzictwa UNESCO.

         

PROPOZYCJE WYCIECZEK

 • WARSZAWA

  WARSZAWA
  Jeśli masz niewiele czasu, aby zwiedzić stolicę, nasza wycieczka jest idealną okazją dla Ciebie. Podczas zwiedzania przewodnik oprowadzi Cię po najbardziej charakterystycznych miejscach w Warszawie.

  dowiedz się więcej...

 • WROCŁAW

  WROCŁAW
  Odwiedź jedno z najpiękniejszych oraz najstarszych polskich miast, odkryj niepowtarzalny klimat starówki, zobacz panoramę miasta z najwyższego budynku w Polsce, przespaceruj się po wrocławskich wyspach, na końcu odpocznij w ogrodzie japońskim.

  dowiedz się więcej...

 • JEDNODNIOWA WYCIECZKA DO SANDOMIERZA

  JEDNODNIOWA WYCIECZKA DO SANDOMIERZA
  Poznaj moc historii na wycieczce do jednego z najpiękniejszych i najstarszych miast Polski – Sandomierza. Odwiedź historyczne centrum miasta i odkryj cenne zabytki.

  dowiedz się więcej...

 • DROGA KRÓLEWSKA Z WAWELEM

  Droga Królewska z Wawelem
  Droga Królewska prowadzi pośród najważniejszych zabytków Starego Miasta, od Barbakanu po Wzgórze Wawelskie. Poznaj magię Krakowa!

  dowiedz się więcej...

 • ZWIEDZANIE KRAKOWA MELEXEM

  Zwiedzanie Krakowa Melexem
  Zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę meleksami. To doskonały sposób na poznanie miasta w krótkim czasie, bez deszczu i chłodu!

  dowiedz się więcej...

 • KRAKÓW I ZAKOPANE

  Kraków i Zakopane
  Połącz odkrywanie Krakowa z najważniejszymi miejscami na mapie Małopolski. 5 niezapomnianych dni zakończonych odpoczynkiem u stóp Tatr.

  dowiedz się więcej...

 • WARSZAWA I KRAKÓW - 6 DNI

  WARSZAWA I KRAKÓW - 6 DNI
  Jeśli nie chcesz marnować czasu na organizację swojego pobytu w Polsce, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie! Oferujemy Ci sześciodniowy, zorganizowany pobyt w dwóch najbardziej znanych polskich miastach: w Krakowie i Warszawie.

  dowiedz się więcej...

 • 5 DNI W KRAKOWIE - WSZYSTKO W CENIE

  5 dni w Krakowie - WSZYSTKO w cenie
  Planujesz wypad do Krakowa? Pięć dni to zdecydowanie nie za dużo! Nasz pakiet obejmuje: zakwaterowanie w centrum miasta, zwiedzanie Starego Miasta, wycieczki po okolicy i wiele innych. Odwiedź jak najwięcej i zaoszczędź czas i pieniądze!

  dowiedz się więcej...


POLAND ACTIVE
Zdobywca Certyfikatu Jakości
2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Newsletter

Zapisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Politykę prywatności