Zarezerwuj teraz !

Zakopane i Tatry

Zakopane - stolica Tatr i całego Podhala a także najwyżej położone miasto w Polsce. Dzięki niezwykłej atmosferze i architekturze inspirowanej lokalnymi tradycjami, Zakopane pod koniec XIXw. zaczęło przyciągać wielu pisarzy, poetów, malarzy i rzeźbiarzy, stając się modnym i chętnie odwiedzanym miastem.

Ze względu na swoją wyjątkową lokalizację, Zakopane umożliwia podziwianie Tatr z każdego miejsca w mieście. Najbardziej charakterystycznym wzniesieniem jest oczywiście Giewont (śpiący rycerz) a także znajdująca się w pobliżu centrum, Gubałówka, która oprócz licznych kawiarni, restauracji i sklepików z pamiątkami słynie z tarasu, z którego widok na Tatry i okoliczne wioski zapiera dech w piersiach.

Jeśli z kolei chcecie bez większego wysiłku delektować się widokiem wyższych partii Tatr, zapraszamy na wjazd kolejką linową na Kasprowy Wierch. Widok ze szczytu jest niesamowity o każdej porze roku a dodatkowo zimą jest to jedno z najbardziej popularnych i ulubionych miejsc amatorów białego szaleństwa.

Proponowane przez nas różne formy aktywności: piesze wycieczki (o różnym stopniu trudności), przejażdżki rowerowe, jazda na nartach.

Tatrzański Rezerwat Biosfery (polsko-słowacki) w roku 2002 został wpisany na listę światowych rezerwatów biosfery UNESCO.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OFERTĄ

PROPOZYCJE WYCIECZEK


POLAND ACTIVE
Zdobywca Certyfikatu Jakości
2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Newsletter

Zapisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Politykę prywatności