Zarezerwuj teraz !


 

Małopolski Szlak Architektury Drewnianej obejmuje blisko 250 najcenniejszych i najciekawszych obiektów, z których cztery w 2003 roku zostały wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Naturalnego UNESCO. Są to: kościół pw. św. Michała Archanioła w Binarowej, kościół pw. św. Michała Archanioła w Dębnie Podhalańskim, kościół p.w. św. Leonarda w Lipnicy Murowanej i kościół p.w. św. Filipa i Jakuba w Sękowej. Wszystkie obiekty na szlaku oznakowane są tablicami informacyjnymi, a drogę do nich wskazuje ponad 600 znaków drogowych. W obrębie szlaku w województwie małopolskim zostało wytyczonych sześć tras: trasa krakowska, trasa tarnowska, trasa wadowicka, trasa limanowska, trasa podhalańska, trasa Nowy Sącz - Gorlice.

 

Proponujemy Państwu wycieczki po najciekawszych zabytkach na Szlaku Architektury Drewnianej województwa małopolskiego. Zabytki zostały dobrane tak, aby w czasie jednodniowej wycieczki zobaczyć jak najwięcej i uzyskać najwięcej informacji. Nasi przewodnicy opowiedzą nie tylko o drewnianych zabytkach ale również udzielą wielu informacji na temat odwiedzanego terenu. 

Istnieje możliwość łączenia różnych form spędzania czasu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Dostosujemy plan wycieczek i stopień trudności do Państwa oczekiwań.

PROPOZYCJE WYCIECZEK


POLAND ACTIVE
Zdobywca Certyfikatu Jakości
2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Newsletter

Zapisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Politykę prywatności