Zarezerwuj teraz !

Spływ Dunajcem i Zakopane w jeden dzień

SPŁYW DUNAJCEM & ZAKOPANE W JEDEN DZIEŃ
 
Najważniejsze atrakcje Zakopanego oraz słynny spływ przełomem Dunajca, czyli wszystko to, co trzeba zobaczyć na Podhalu. Po drodze wspaniałe widoki na Tatry, Pieniny, Jez. Czorsztyńskie oraz zamki w Niedzicy i Czorsztynie.
 
    
 
Cena:
2 os. - 600 zł/os.
3-4 os. - 490 zł/os
5-8 os. - 390 zł/os.
 
Cena zawiera: transport mimi-busem, bilety na spływ Dunajcem, zwiedznie Zakopanego, opiekę pilota, odbiór z hotelu w Krakowie

Cena nie zawiera: wyżywienia
 
Ważne ! Spływ Przełomem Dunajca organizowany jest w okresie od kwietnia do października
ROZWIŃ »
Opis szczegółowy:
 
Spływ drewnianą tratwą przez przełom Dunajca (Pieniński Park Narodowy) jest jedną z największych atrakcji południowej Polski. To pełne emocji przeżycie na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Będziesz pod wrażeniem piękna górskich szczytów, skalistych zbocz oraz majestatycznych i niespodziewanych zakrętów rzecznych. Po zakończonym spływie czeka Cię zwiedzanie jednego z dwóch górskich zamków: w Czorsztynie lub Niedzicy. Lecz to jeszcze nie koniec!
 
Kolejnym etapem Twojej podroży jest wjazd na szczyt Gubałówki, z której roztacza się wspaniały widok na miasto Zakopanie oraz góry. Następnie udasz się na Krupówki- jedną z najbardziej handlowych ulic w Polsce, gdzie będziesz miał możliwość zjedzenia posiłku (na własny koszt). W drodze powrotnej odwiedzisz Jaszczurówkę. Jej główną atrakcją jest drewniana Kaplica Najświętszego Serca Jezusowego. Kolejnym wartym odwiedzenia miejscem jest Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Zostało ono zbudowane wybudowane jako votum za ocalenie życia papieża Polaka Jana Pawła II po zamachu z 13 maja 1981. Ostatnią atrakcją przed powrotem do Krakowa jest miejscowość Chochołów-wieś zbudowana z tradycyjnych drewnianych domków góralskich.
 
Wycieczka rozpocznie się około godziny 8:00 i potrwa ok. 10-11 godzin.

« ZWIŃ


POLAND ACTIVE
Zdobywca Certyfikatu Jakości
2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Newsletter

Zapisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Politykę prywatności