Zarezerwuj teraz !

Spływ Dunajcem i Zakopane w jeden dzień

  • Spływ tradycyjną tratwą przez przełom Dunajca
  • Zwiedzanie Zakopanego
  • Wyjazd kolejką linową na Gubałówkę
  • Bezpłatny odbiór z hotelu
  • Czas trwania wycieczki: około 10-11 godzin
  • Wycieczka dostępna od kwietnia do października

Spływ drewnianą tratwą przez przełom Dunajca (Pieniński Park Narodowy) jest jedną z największych atrakcji południowej Polski. To pełne emocji przeżycie na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Będziesz pod wrażeniem piękna górskich szczytów, skalistych zbocz oraz majestatycznych i niespodziewanych zakrętów rzecznych. Po zakończonym spływie czeka Cię zwiedzanie jednego z dwóch górskich zamków: w Czorsztynie lub Niedzicy. Lecz to jeszcze nie koniec!

Kolejnym etapem Twojej podroży jest wjazd na szczyt Gubałówka, z którego roztacza się wspaniały widok na Zakopane oraz otaczające je góry. Następnie udasz się na Krupówki – jedną z najbardziej handlowych ulic w Polsce, gdzie będziesz miał możliwość zjedzenia posiłku (na własny koszt). W drodze powrotnej odwiedzisz Jaszczurówkę. Jej główną atrakcją jest drewniana Kaplica Najświętszego Serca Jezusowego. Kolejnym wartym odwiedzenia miejscem jest Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach. Zostało ono zbudowane jako votum za ocalenie życia papieża Jana Pawła II po zamachu z 13 maja 1981. Ostatnią atrakcją przed powrotem do Krakowa jest miejscowość Chochołów – wieś zabudowana tradycyjnymi drewnianymi domami góralskimi.

Wycieczka rozpoczyna się około godziny 8:00 i trwa ok. 10-11 godzin

Cena zawiera: transport minibusem, bilety na spływ Dunajcem, zwiedzanie Zakopanego, opiekę pilota, odbiór z hotelu w Krakowie

Cena nie zawiera: wyżywienia

Ważne! Spływ przełomem Dunajca organizowany jest w okresie od kwietnia do października.

 

 

Cena za osobę
2 os. 3-4 os. 5-8 os. więcej
Cena za osobę 600 PLN 490 PLN 390 PLN Kontakt


POLAND ACTIVE
Zdobywca Certyfikatu Jakości
2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

Newsletter

Zapisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o nowościach i promocjach. Politykę prywatności