Book online !

East Roztocze

Zapraszamy na Roztocze Wschodnie. Wycieczka zawiera spacery po rezerwatach przyrody, spływ kajakowy, przejażdżkę rowerową, jazdę konną, oraz zwiedzanie. Dodatkową atrakcją jest jednodniowa wycieczka do Lwowa z naszym biurem partnerskim.

Tereny Roztocza Wschodnie są bardzo malownicze i ciekawe pod względem przyrodniczym (rezerwty przyrody), historycznym (pominiki upamiętniające ważne wydarzenia historyczne lub miejsca pmięci związanych np. z I i II Wojna Światową) i kulturowym (historyczna wielokultirowość większości miejscowości, miaszkała tu ludność polska, ukraińska i żydowska).

Podczas aktywnych wycieczek rowerowych i pieszych będziecie Państwo mogli odwiedzić niektóre z tych miejsc podziwiając przy tym piękne równinne  krajobrazy. W programie wycieczki znajduje się również spływ kajakowy rzeką Wieprz do Zwierzyńca - centrum Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Dużą atrakcją wycieczki będzie jednodniowy wyjazd do Lwowa z naszym biurme partnerskim.

Podczas wycieczki zapewniamy nocleg w  gospodarstwie agroturystycznym (możliwość łowienia ryb, organizacja grilla, boisko do siatkówki plażowej, dodatkowo do dyspozycji salonik z aneksem kuchennym).

Program wycieczki:

Dzień I: wyjazd w kierunku Roztocza na miejsce docelowe, po drodze zwiedzanie zamku w Łańcucie, obiad w Łańcucie, kolacja w miejscu zakwaterowania.

Dzień II: śniadanie, wycieczka rowerowa po Puszczy Solskiej i pomnikach historii XX wieku (spacer po Rezerwacie Przyrody „Czartowe Pole”), obiadokolacja, wieczorne grillowanie.

Dzień III: śniadanie, wyjazd na spływ kajakowy rzeką Wieprz, spacer po Zwierzyńcu, obiad w Zagrodzie Guciów.

Dzień IV: Wyjazd do Lwowa z naszym biurem partnerskim, obiadokolacja po powrocie.

Dzień V: Zwiedzanie obozu zagłady w Bełżcu, spacer po rezerwacie Szumy nad Tanwią, pzejazd do Horyńca-Zdroju, zwiedzanie zespołu cerkiewnego w Radrużu, obiadokolacja.

Dzień VI: zwiedzanie Zamościa - "padwy Północy" przejazd do stadniny koni w Wólce Wieprzyckiej, jazda konna, powrót  na mie jsce noclegu i zakończenie imprezy połączone z grillowaniem.

Dzień VII: powrót do Krakowa

Cena zawiera: noclegi, transport, usługi przewodnickie, wyżywienie (6 śniadań, 3 obiadokolacje, 1 kolację, kiełbaski na grilla), ubezpieczenie NNW, wypożyczenie sprzętu turystycznego (rowery i kajaki)

Cena nie zawiera: obiadu w Zagrodzie Guciów, wyżywienia we Lwowie.

Cena: jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości osób. KONTAKT

Powyższy program jest propozycją wycieczki kilkudniowej, może on ulec zmianie w zależności od Pańswta sugestii i oczekiwań.

Serdecznie zapraszamy !!!

Koniecznie zobacz inne nasze wycieczki !!!


POLAND ACTIVE
Certificate of Excellence
2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019

   

Newsletter

Privace Policy