NEWSLETTER
taxi bus krakow, airport transfer krakow, krakow balice transfer

 

Okolice Krakowa - Małopolska

Region Małopolski to malownicze tereny począwszy od Tatr, skał wapiennych na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, aż po nasycone zielenią krajobrazy doliny Wisły. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy chcą poznać niezwykłość polskiej przyrody. Małopolska oferuje zarówno piękne krajobrazy, jak i dużą ilość wydarzeń kulturalnych i artystycznych. Niektórzy mówią że brakuje tutaj tylko morza ale my wcale go nie potrzebujemy :)


Istnieje możliwość łączenia różnych form spędzania czasu. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Dostosujemy plan wycieczek i stopień trudności do Państwa oczekiwań.

PROPOZYCJE WYCIECZEK

 • Wycieczki jednodniowe na wieś - SOO CLOSE

  WYCIECZKI JEDNODNIOWE NA WIEŚ - SOO CLOSE

  Tradycyjna wieś z charakterem. Zapraszamy do spędzenia jednego niewiarygodnego dnia w okolicach Krakowa, każdy znajdzie coś dla siebie ...

  dowiedz się więcej...

 • Kopalnia Soli w Wieliczce

  KOPALNIA SOLI W WIELICZCE

  Znana na całym świecie podziemna trasa turystyczna, powstała na przełomie XVIII i XIX wieku. Około miliona turystów rocznie zwiedza to wyjątkowe miejsce. Musisz to zobaczyć... UNESCO

  dowiedz się więcej...

 • Muzeum Oświęcim - Brzezinka

  MUZEUM OŚWIĘCIM - BRZEZINKA

  Hitlerowski obóz koncentracyjny na terenie Oświęcimia i Brzezinki istniejący w latach 1940-1945. UNESCO

  dowiedz się więcej...

 • Auschwitz - Birkenau i Wieliczka - dwa muzea w jeden dzień

  AUSCHWITZ - BIRKENAU I WIELICZKA - DWA MUZEA W JEDEN DZIEŃ

  Oferujemy wyjątkową okazję zwiedzania w ciągu jednego dnia Kopalni Soli w Wieliczce oraz obozu koncentracyjnego Auschwitz – Birkenau w Oświęcimiu.

  dowiedz się więcej...

 • Spływ Dunajcem

  SPŁYW DUNAJCEM

  Przełom Dunajca to jeden z najpiękniejszych przełomów rzecznych w Europie. Jego urok przyciąga miłośników z najdalszych zakątków Europy od ponad 150 lat.

  dowiedz się więcej...

 • Kopalnia Soli w Bochni

  KOPALNIA SOLI W BOCHNI

  Jeżeli myślicie, że pod ziemią jest ciemno, zimno i nieciekawie - zajrzyjcie do Bochni. Korytarze starej kopalni soli kryją niejedną atrakcję... Odkryjcie razem z nami tajemnice najstarszej kopalni soli w Polsce !!!

  dowiedz się więcej...

 • Częstochowa - Jasna Góra

  CZĘSTOCHOWA - JASNA GÓRA

  Częstochowa to religijna stolica Polski. To tutaj znajduje się słynny klasztor oo. Paulinów na Jasnej Górze i jeszcze bardziej znany i słynący łaskami cudowny obraz Matki Bożej Częstochowskiej.

  dowiedz się więcej...

 • Szlakiem Orlich Gniazd

  SZLAKIEM ORLICH GNIAZD

  Zapraszamy na wycieczkę po wybranych obiektach znajdujących się na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Podczas jednodniowej wycieczki objazdowej poznacie Państwo te niezwykłe średniowieczne obiekty.

  dowiedz się więcej...

 • Wadowice - Kalwaria Zebrzydowska - Łagiewniki

  WADOWICE - KALWARIA ZEBRZYDOWSKA - ŁAGIEWNIKI

  Wadowice to rodzinne miasto Karola Wojtyły. Kalwaria Zebrzydowska to również miejsce szczególnie bliskie Ojcu Świętemu wpisane na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

  dowiedz się więcej...

 • Ojcowski Park Narodowy

  OJCOWSKI PARK NARODOWY

  Spacer po Ojcowie to piękna wycieczka jednodniowa. Trasa zawiera w sobie najcie-kawsze miejsca położone na terenie Ojcowskiego Parku Narodowego. Pod względem trudności jest bardzo łatwa. Z Groty Łokietka szlak prowadzi w dół wąwozu, następnie doliną.

  dowiedz się więcej...

 • Skamieniałe Miasto - Ciężkowice

  SKAMIENIAŁE MIASTO - CIĘŻKOWICE

  Jednym z miejsc w Małopolsce, które szczególnie miło zwiedzić, jest rezerwat przyrody nieożywionej w Ciężkowicach - Skamieniałe Miasto. Obejmuje on zalesiony teren około 15 ha, na którym znajdują się malownicze skałki zbudowane z piaskowca ciężkowickiego.

  dowiedz się więcej...

 • Kalwaria Zebrzydowska

  KALWARIA ZEBRZYDOWSKA

  Sanktuarium Pasyjno-Maryjne, miejsce kultu religijnego. Zespół klasztorny i kalwaria wpisane zostały w roku 1999 na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO.UNESCO

  dowiedz się więcej...

 • Browar w Tychach

  BROWAR W TYCHACH

  W niedalekich od Krakowa, Tychach, znajduje się słynny i godny zwiedzania browar, którego historia sięga XVII wieku.

  dowiedz się więcej...

 • Tyniec

  TYNIEC

  Opactwo Benedyktynów w Tyńcu to perełka architektoniczna zbudowana na skale zgodnie z założeniem budowanych przez mnichów klasztorów Jest to świątynia zadumy i refleksji. Tyniec to jedna z największych atrakcji turystycznych w okolicy Krakowa.

  dowiedz się więcej...

 • Niepołomice

  NIEPOŁOMICE

  Niewielkie miasteczko leżące na skraju Puszczy Niepołomickiej, położone 25 kilometrów na wschód od Krakowa, w centrum Kotliny Sandomierskiej. Wspaniałe miejsce na weekendową przygodę z rowerem lub pieszo

  dowiedz się więcej...

 • Zalipie - "malowana wieś"

  ZALIPIE - "MALOWANA WIEŚ"

  Wieś słynąca ze zdobienia domów malunkami na ścianach i piecach oraz kwiatami z bibuły, wycinankami i pająkami ze słomy.W Zalipiu znajduje się obecnie ok. 20 malowanych domów,najbardziej znanym przykładem tej sztuki ludowej jest zagroda Felicji Curyłowej.

  dowiedz się więcej...