Zarezerwuj teraz !

NEWSLETTER

ZWIEDZANIE KRAKOWA

    Leżący na południu Polski Kraków jest jednym z najstarszych miast i perełką narodowego dziedzictwa kultury.
W przeszłości pełnił funkcję stolicy państwa, siedziby królów. To rozległe miasto, położone nad królową polskich rzek - Wisłą, odwiedzają turyści z całego świata. W roku 1978 Stare Miasto, Wawel i Kazimierz zostały wpisane na ŚWIATOWĄ LISTĘ ZABYTKÓW UNESCO.


Regularne CODZIENNE zwiedzanie Krakowa,
dotyczy wycieczek: "Droga Królewska z Wawelem" oraz "Kazimierz".

Cena: od 50 zł od osoby.
Szczegóły dotyczącye miejsca i czasu rozpczęcia w propozycjach wycieczek poniżej.

PROPOZYCJE WYCIECZEK

 • Droga Królewska z Wawelem

  DROGA KRÓLEWSKA Z WAWELEM

  Główny "deptak" Krakowa. Trakt, którym wjeż- dżali do Krakowa królowie, poselstwa oraz za- proszeni goście. To również najpopularniejszy szlak turystyczny w Krakowie. Zawiera wszystko to, co trzeba zobaczyć przybywając do Krakowa po raz pierwszy.

  dowiedz się więcej...

 • Kazimierz

  KAZIMIERZ

  Dzielnica Krakowa, niegdyś samodzielne miasto założone w XIV w. Od XV w. zamieszkiwane było głównie przez krakowskich Żydów. Ze względu na swoisty klimat Kazimierz jest dziś chętnie odwiedzany przez turystów.

  dowiedz się więcej...

 • Zwiedzanie Krakowa melexem

  ZWIEDZANIE KRAKOWA MELEXEM

  Zapraszamy na niezapomnianą wycieczkę meleksami. To doskonały sposób na poznanie miasta w komfortowych warunkach. Proponujemy 14 wersji językowych. Bez dodatkowych opłat dowolny punkt odbioru i powrotu ... dokonaj rezerwacji już teraz!

  dowiedz się więcej...

 • Nowa Huta

  NOWA HUTA

  Miasto - symbol socjalizmu budowane od podstaw od 1949 r. przez władze komunistyczne stało się równocześnie symbolem walki narodu z ówczesnym systemem. Dziś ta dzielnica miasta jest bardzo chętnie odwiedzana przez turystów.

  dowiedz się więcej...

 • Wzgórze Wawelskie

  WZGÓRZE WAWELSKIE

  Każde miasto posiada swoją historię i najważniejsze miejsce, z którym ta historia jest związana. Jest ono najbardziej znane i cenione przez mieszkańców i odwiedzających, posiada swoją charyzmę i świadectwo dawnych czasów. Takim sercem Krakowa jest WAWEL.

  dowiedz się więcej...

 • Podgórze i Muzeum Fabryka Schindlera

  PODGÓRZE I MUZEUM FABRYKA SCHINDLERA

  Kraków nie kończy się na Wiśle. Tak jest przynajmniej od 1915 roku, kiedy to dwa miasta, położone na przeciwległych brzegach rzeki, połączyły się w jeden organizm miejski. Zapraszamy do odkrywania zabytków Podgórza i wizyty w Fabryce Oskara Schindlera.

  dowiedz się więcej...

 • SZLAK TWIERDZY KRAKÓW

  SZLAK TWIERDZY KRAKÓW

  Wybrane obiekty na szlaku Twierdzy Kraków. Obiekty paramilitarne rozmieszczone w Krakowie i okolicach. Przedstawimy Ci te najciekawsze i najlepiej zachowane.

  dowiedz się więcej...

 • Kraków - ścieżkami Jana Pawła II

  KRAKÓW - ŚCIEŻKAMI JANA PAWŁA II

  Kraków to miasto Karola Wojtyły. To tutaj mieszkał, studiował, przyjął święcenia kapłańskie, a następnie pełnił posługę kapłańską. Zabierzemy Cię na wycieczkę po krakowskich miejscach związanych z Ojcem Świętym.

  dowiedz się więcej...