Zarezerwuj teraz !

Nasi partnerzy

 

 

NEWSLETTER

 

 

Zapraszamy na wycieczki po pięknej krainie ojcowskich okolic. W czasie kilkudniowego pobytu w Krakowie warto zrobić sobie przerwę w zwiedzaniu miasta by poznać to magiczne miejsce.

Oferujemy Państwu kilka propozycji wycieczek, które różnią się między sobą formami turystyki aktywnej.  Proponujemy państwu wycieczki piesze, rowerowe, oraz łączone.

Ojcowski Park Narodowy to najmniejszy park narodowy w Polsce. Ta przepiękna kraina leży zaledwie kilkanaście kilometrów od Krakowa. Jest to przedziwna mieszanina gór, lasów, rzek, jaskiń, wąwozów i skalnych ostańców. Prawdziwymi perełkami historii są dwa zamki: w Ojcowie oraz w Pieskowej Skale. Punktem charakterystycznym dla parku jest niezwykła forma skalna w formie wielkiej maczugi. Stąd wzięła się nazwa – Maczuga Herkulesa. Z Ojcowem związana jest też legendarna historia o królu Łokietku, który przed zjednoczeniem Polski po rozbiciu dzielnicowym, podobno ukrywał się w okolicznych jaskiniach przed pościgiem króla czeskiego Wacława II. Jedna z nich - Grota Łokietka, dziś jest jedną z najczęściej odwiedzanych jaskiń w Polsce i zachwyca turystów swoim układem „sal” i formami naciekowymi.1. Zapraszamy na spacer po Ojcowskim Parku Narodowym

  • Ojcowski Park Narodowy Ojcowski Park Narodowy Ojcowski Park Narodowy Ojcowski Park Narodowy, Zamek w Pieskowej Skale Ojcowski Park Narodowy Ojcowski Park Narodowy

    Kliknij aby powiększyć zdjęcia

Trasa wycieczki: Kraków – Czajowice – Grota Łokietka – Brama Krakowska – zamek w Ojcowie – zamek w Pieskowej Skale – Maczuga Herkulesa – Kraków.
Cena zawiera: Opiekę przewodnika, ubezpieczenie NNW, transport na trasie Kraków- Czajowice, oraz Pieskowa Skala-Kraków.

 

 

CENA:

  Wycieczka indywidualna (dowolny dzień) - NA ZGŁOSZENIE Regularnie

PLN

2 osoby

3-4 os.

5 - 8 os.

9 > lub więcej

PIĄTEK

Cena za osobę

280

220

200

Kontakt

190

  Osoba na  wózku 
     Cena dla osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim
ustalana jest indywidualnie.

 
* TRASA WYCIECZKI DLA OSOBY NA WÓZKU INWALIDZKIM OBEJMUJE SPACER DOLINĄ PRĄDNIKA W OJCOWIE, ORAZ ODWIEDZENIE ZAMKU W PIESKOWEJ SKALE.

UWAGA: CENA PROMOCYJNA W KAŻDY PIĄTEK TO 190 PLN !!!

Start: 9:00 Czas trwania: 5-6 godz. Pozostałe języki - na zgłoszenie.

Cena dla grup zorganizowanych powyżej 8 osób ustalana indywidualnie - prosimy o kontakt.

Minimalna liczba osób: 2 osoby

Bezpłatny odbiór z hotelu lub ze wskazanego adresu w Krakowie.

DOKONAJ REZERWACJI JUŻ DZISIAJ !!!  

Rano wyjeżdżamy z Krakowa. Spacer rozpoczyna się w Czajowicach, skąd już blisko do Groty Łokietka. Następnie,  po zwiedzeniu jaskini schodzimy lasem, pomiędzy skałami do Bramy Krakowskiej. Z tego miejsca udajemy się już bezpośrednio do centrum Ojcowa. Tutaj odwiedzimy zamek na skalistym wzgórzu. W Ojcowie również przewidujemy czas na obiad w jednej z tutejszych restauracji. Następnie busem udajemy się do Pieskowej Skały. Po zwiedzaniu zamku i zrobieniu pamiątkowych zdjęć pod Maczugą Herkulesa wracamy do Krakowa. 

2. Zapraszamy na rowerową wycieczkę do Ojcowa

Ojcowski Park Narodowy Ojcowski Park Narodowy Ojcowski Park Narodowy, "Maczuga Herkulesa" Ojcowski Park Narodowy Ojcowski Park Narodowy Ojcowski Park Narodowy
Kliknij aby powiększyć zdjęcia

 Cena uzależniona od ilości uczestników oraz rodzaju wycieczki, prosimy o kontakt.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!